Збір коштів на приміщення для центру реабілітації безпритульних тварин

Go to English version >

Успішна регуляція чисельності тварин міста залежить від ефективної і налагодженої діяльності стерилізаційного центру, однак, після стерилізаційного центру тварини далі опиняються на вулиці... Ми переконані, що не у кожній домівці має бути тварина, але у кожної тварини має бути домівка! 

Тернопіль - чи не єдиний обласний центр України, де досі немає ні притулку ні центру для реабілітації безпритульних тварин, котрий зміг би допомогти соціалізувати, доглянути та знайти якомога більшій кількості тварин з вулиці люблячу домівку.  Ми вже декілька років лікуємо, соціалізуємо, стерилізуємо та прилаштовуємо безпритульних тварин, однак через відсутність спеціалізованого приміщення для допомоги тваринам, наші волонтерські можливості - надто обмежені, щоб допомогти тим, хто цього дуже потребує. Пройшовши чимало перешкод та дізнавшись досвід інших міст, ми зупинились на зборі коштів власними зусиллями, для чого регулярно організовуємо різноманітні благодійні ярмарки та акції та приймаємо пожертви небайдужих людей.

Наша ціль має візуальне представлення! Ми розробили лічильник зі збору коштів для реалізації першого етапу створення притулку, а саме придбання приміщення, яке можна буде адаптувати під потреби притулку. Сума I етапу збору 1 млн. грн. - всього лиш еквівалент одноразового проїзду у маршрутному автобусі всіх тернополян. 

Як допомогти?

Допомогти можна у один з наступних способів:

а) Патронство. Можна стати щомісячним патроном (спонсором) через міжнародний сервіс Patreon (підписка доступна, як в межах України так і закордоном, в разі потреби можна буде припинити або змінити тип платежу). Переходьте за посиланням https://www.patreon.com/faithful_friends та обирайте зручний і посильний тип щомісячної підтримки від $4 (близько 110 грн.). Всього на разі доступно 6 опцій грошової підписки "tiers". Детальні інструкції за посиланням https://cutt.ly/Pvo0gxT.

б) Одноразова пожертва. Можна здійснити пожертву через Приват24 чи термінал, на номер картки голови Благодійного Фонду Ляпандри К. І. - 5168 7422 2620 2657 або через кнопку "пожертвувати на притулок" у шапці нашого сайту.

Просимо небайдужих людей долучатись та долучати друзів до допомоги. Разом - сильніші! wink
 

Зібрано 217,142 грн. станом на 17/01/2022
21.71% з 1,000,000 грн.

 

  Для закордонних переказів: https://www.patreon.com/faithful_friends

Пожертвувати на притулок  Для переказу через Приват24 чи термінал, номер картки 5168 7422 2620 2657 Ляпандра К.І.


Лічильник оновлюється в ручному режимі, слідкуйте за оновленнями. Виписки надходжень на рахунок притулку внизу сторінки.  

 

Щиро дякуємо за допомогу! heart

Виписки пожертв на рахунок

Нижче подані виписки з рахунку з моменту запуску лічильника (новіші зверху).

 
2021 рік
2020 рік
2019 рік
2018 рік