Новини

Повернутись до всіх новин

Тепер ми на Патреоні продовжуємо збір...

Тепер ми на Патреоні продовжуємо збір коштів на центр для безпритульних тварин у Тернополі

27.03.2021

We've been trying to raise money to build an animal shelter in our home city Ternopil, Ukraine for a few years and we won't give up our dream, because we have no other choice, since our local authority ignores the problem especially in terms of abandoned cats. Volunteers like us rescue, provide medical treatment, spay / neuter, socialize, protect from violent behaver and find a new home for stray cats and dogs in our after work hours.
Our abilities are very limited due to the lack of the animal shelter in our city, our homes are incapable of taking them all. Please help us raise money to build an animal center and help more animals in need!

There are 6 tier options starting as low as $4 per month, or you can make a custom pledge (see the option at the bottom of the page). 

As of the beginning of March, we gathered 184,105 грн. (equivalent of about $6,622). 

We provide reports and updated on the amount gathered on our website: http://www.virnidruzi.com.ua/zbir-koshtiv-na-prymishchennia-dlia-tsentru-reabilitatsii-bezprytulnykh-tvaryn

Thank you all for your help! 

------------------------------

Патреон - це онлайн-платформа, де можна оформити щомісячну фінансову підтримку ініціативи БФ Faithful Friends - Вірні Друзі зі збору коштів на центр перетримки і реабілітації безпритульних тварин у Тернополі. Ви можете обрати зручну і посильну суму підписки налаштувавши щомісячний платіж від $4 і більше (підписка доступна для України і закордоном, в разі потреби можна припинити платежі).  

Насправді оголошений БФ "Вірні Друзі" декілька років тому збір коштів на притулок триває по сьогодні. Але активно просувати ініціативу останнього року було складно і мало доцільно зважаючи на пандемію і на те, що у нас були критичніші потреби у лікуванні та харчуванні підопічних, кількість яких стрімко зросла обернено пропорційно до наших можливостей.  

Станом на початок березня вдалось зібрати уже 184,105 грн. Всі кошти від початку збору залишаються недоторканими на рахунку БФ, (виписка з банку доступна за запитом). Усі надходження фіксуємо на сайті в ручному режимі оновлюючи лічильник зібраних коштів і додаючи виписки: http://www.virnidruzi.com.ua/zbir-koshtiv-na-prymishchennia-dlia-tsentru-reabilitatsii-bezprytulnykh-tvaryn 

Не полишаємо надії і віримо у досягнення мети з Вашою підтримкою і допомогою!   Долучайтесь та долучайте друзів до допомоги. Разом - сильніші! 

Додаткова інформація